Dogecoin

Dünyanın En Büyük Sinema Zincirinden Dogecoin (DOGE) Atağı!

AMC CEO'sundan DOGE hamlesi!

Dünyanın en büyük sinema ve tiyatro zinciri olan AMC Theatres, yakın zaman önce ödemelerde Bitcoin kabul edeceğini duyurmuş ve bu durum kripto para piyasasında geniş yankı bulmuştu. Ardından ödemede kabul ettiği kripto paralara Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash’i de dahil edeceğini açıklayan AMC şimdi ise DOGE’yi bu kervana dahil edebilir.

Dogecoin hakkında tweet atan ve yatırımcılara soru soran AMC CEO’su Adam Aron şu açıklamada bulundu:

“Bu tweet ile görüşlerinizi öğrenmek istiyorum. 2021 yılı sonuna kadar AMC, çevrimiçi ödemeler için Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash kabul etmiş olacak. Birçok kişiden DOGE’nin de bu kripto paralar arasına katılması yönünde tavsiyeler aldım. AMC Dogecoin’i kabul etmeli mi?”

Bu yazısı altına 4 adet seçenek koyan CEO, cevapları şu şekilde listeledi:

  • Evet, kesinlikle yap
  • Evet ama kullanmam
  • Hayır, o kadar da önemli değil
  • Hayır, zaman kaybı

41.000’den fazla kişinin katıldığı oylama sonucuna göre yüzde 72’lik oy oranı ile “evet, kesinlikle yap” seçeneği öne çıkmış durumda. Henüz CEO bir açıklamada bulunmasa da oy oranının böyle yüksek olması AMC’nin Dogecoin’i de ödeme yöntemi olarak kabul edeceğinin bir habercisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu