Haberler

Dünyanın En Güvenli/Güvenilir Kripto Para Borsası Açıklandı!

CryptoCompare tarafından yapılan açıklamada dünyanın en güvenli ve en güvenilir kripto para birimi borsası açıklandı: Coinbase.

Coinbase isimli kripto para borsası herkesin bildiği gibi ABD merkezli bir kripto para borsası olarak daha fazla insanın ilgisini çekiyor. CryptoCompare isimli şirket tarafından yapılan araştırmada Coinbase tüm zamanların ve günümüzün en güvenli kripto para birimi borsası seçildi. En yakın 2. güvenli kripto para borsası olarak Gemini isimli kripto para borsası seçilirken, Coinbase ve Gemini arasındaki farkın 1.5 puan olduğu açıklandı.

Binance en güvenli kripto para borsaları arasında kendisine ilk sıralarda yer bulamazken, bunda Malta merkezli Çin bağlantılı olması ve daha önce hacklenmiş olmasının en önemli etken sebeplerden bir tanesi olduğu tahmin ediliyor.

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’nin bugüne kadar hiçbir skandal ile gündeme gelmediği, hiç hacklenmediği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu