Bitcoin

Dünyanın En Zenginleri Ne Kadar Bitcoin Alabilir?

Milyar dolarlık servetleri karşılığında en fazla 1 insanın alabileceği Bitcoin ne kadardır?

Bitcoin milyarder isimlerin bildiği bir kripto para birimi ve milyarder isimlerin bazılarının şirketleri de Bitcoin kabul etmeye hazırlanıyor. Kısa süre içerisinde Microsoft tarafından bu konuda bazı adımlar atılırken CEO Bill Gates’in milyarlarca dolarlık serveti karşılığında milyonlarca Bitcoin alabileceği biliniyor.

12.86 milyon Bitcoin’e sahip olabilecek servete sahip olan Bill Gates, servetinin tamamını Bitcoin’e yatırmış olsaydı Bitcoin piyasasına en az 70 milyar dolarlık para eklenir bu da anlık bir yatırım durumunda Bitcoin fiyatını %30’dan fazla arttırabilirdi.

Yine Amazon CEO’su Jeff Bezos’un tüm serveti ile Bitcoin satın almak istemesi durumunda 17.46 milyon Bitcoin’e sahip olabileceği ve bunun piyasada ciddi dengelerin değiştirebileceği ifade ediliyor.

Sizin için dünyanın en zengin insanlarının servetlerini Bitcoin’e yatırmaları durumunda 7,500 dolardaki fiyattan ne kadar BTC alabileceklerini listeledik.

Oluşan grafik aslında Bitcoin fiyatının olması gerekenden çok daha aşağıda fiyatlandığını bir kez daha gözler önüne seriyor:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu