bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerDünyanın İlk NFT Destekli Kafe'si Açılıyor

Dünyanın İlk NFT Destekli Kafe’si Açılıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

New York’ta NFT çılgınlığını sürdüren bir dizi girişimci tarafından bir ilke imza atıldı. Crypto Barista, ilk kafelerini açmalarının akabinde değişik bir projeyle gündeme geldi: dünyanın NFT destekli ilk kafesi! Kafein tutkunu 60 karakterin yer aldığı NFT’ler bu projeyle bir ilke imza atmış olacak.

Ünlü illüstratör Tony Bui tarafından oluşturulan elle çizilmiş her NFT’de kahve yapan 60 karakterden 1’i yer alacak. İlk lansman “Sezon 1″ile gerçekleştirilecek. İlk etapta 60 karakterin yer alacağı NFT’ler, her karakterin farklı nadirlik seviyelerine sahip olacağı özelliklere sahip olacak.

Crypto Baristas – NYC’de Dünyanın İlk NFT Destekli Kafesi

 

Bu projeyle ilk kafelerini desteklemeye yardımcı olmak için kitle fonlarına bir değişiklik getiren Crypto Barista’nın sahipleri, projenin gelirini yine kahve alanında kullanmak üzere ayırdıkları %15’lik bir fon olan “Barista Bank”ı da kontrol ediyorlar.

Proje sahibi girişimci ekip ayrıca Barista Bank’ın kahve alanında hayır kurumlarını destekleyebileceğini ve projeyi daha üst platformlara taşıyabileceklerini de belirtiyorlar. Kafe sahibi Dan Hunnewell ilgili projelerini şu sözlerle açıklıyor:

Crypto Barista’nın amacı, sanatı, kafeini, girişimciliği ve yeniliği takdir eden, benzer düşünen bireylerden oluşan bir topluluk oluşturmaktır. Projenin amacı, NYC’de sanat ve inovasyonun ön planda olduğu fiziksel bir alan açmaktır. Bunun ötesinde Crypto Baristas’ın geleceği, kampanyamızın sahiplerine ve takipçilerine bağlı olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları