Kripto Para

Durdurulamaz Düşüş: Kripto Paraların Son 1 Yılı Düşüşlerle Geçti!

Kripto paraların son 1 yılı sürekli düşüş haberleri ve düşüş eleştirileri ile geçti.

”Tek güvendiğimiz ve hayatımızı kurtaracak Bitcoin’di” diyenlerin sayısı son 1 yıl içerisinde fazlasıyla arttı. Kripto para birimlerine güvenen, kripto paraların geleceğinin iyi olacağını düşünerek 1 yıl önce yatırım yapan tecrübesiz olarak Bitcoin fiyatının yükselişinin albenisine kanarak alım yapan yatırımcılar bugün yaşadıkları kayıpları tarif edemiyorlar, ettiklerinde ise yüreklerinde bir acı oluşuyor. Bitcoin 1 yıl içerisinde tarihinde eşi benzeri görülmemiş, dünya tarihinde yaşanan büyük ekonomik krizlerdeki önemli günlerdeki çöküşler kadar hızlı çöktü. Bir anda 20 bin dolar seviyesinden büyük bir hızla uçuruma yuvarlanan Bitcoin, sadece kendisini yakmadı, farklı kripto para sahiplerini de yaktı.

Düşüşlerin duracağına inanç azaldı

Kripto para piyasalarında fiyat düşüşlerinin duracak olduğuna yönelik beklentiler düşüş gösterirken, yatırımcıların bir bölümü 2019 yılında da düşüşlerin devam edeceğini ve insanların kripto para birimlerine yönelik olarak çok fazla temkinli olmalarını birbirleri arasında uyarmaya, açıklamaya başladılar. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin sebebi hakkında bugüne kadar çok farklı nedenler ortaya atılırken, yıl içerisinde yaşanan düşüşlerin neden bu kadar fazla olduğuna henüz kesin yanıt verilmiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu