Haberler

Düşük Hacimli Kripto Para Borsaları İflasa Daha Yakın

Düşük hacme sahip olan kripto para birimi borsalarının iflasa daha fazla yakınlaştıkları biliniyor.

Büyük hacme sahip olan kripto para birimi borsalarının büyük bölümü çok para kazanıyor ve bu para sayesinde kendilerini ayakta tutabiliyorlar. Az hacme sahip olan ve çok az kazanç elde etmeyi sürdüren kripto para birimi borsaları ise daha fazla kazanç elde etmedikleri için gider ve gelir arasındaki farkın sürekli eşit olması ve zaman zaman daha fazla kayıp ile bile sonuçlanıyor olması nedeniyle borsaların iflasa sürüklendiği durumlarla karşı karşıya kalabiliyorlar.

Binance, Coinbase ve BitMEX gibi kripto para birimi yatırımcılarının aktif olarak kullanımda tuttukları kripto para borsalarının iflası mümkün değil. Ancak küçük ve adı pek bilinmeyen kripto para birimi borsalarının daha çok iflasa yakın oldukları ve küçük hacme sahip olan kripto para birimi yatırımcı borsalarının kullanıcılarının daha fazla risk altında oldukları bilinmekte.

Küçük hacimli kripto para borsalarının daha çok altcoin yatırımları için kullanılması, yüksek miktarlı kripto para yatırımları için ise kullanılmaması öneriliyor. Yüksek miktarlı Bitcoin yatırımı gibi yatırımlar için büyük hacme sahip yatırımcı borsaları daha uygun ve iyi bir tercih.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu