coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerDüşüş Sırasında Dev Balinaların Uyguladığı Strateji Belli Oldu - İşte Yaptıkları İşlemler

Düşüş Sırasında Dev Balinaların Uyguladığı Strateji Belli Oldu – İşte Yaptıkları İşlemler

Kripto para piyasasında son günlerin en büyük gerilemesi yaşanırken bazı balinalar sonraki döneme hazırlanıyor olabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasası son günlerin en büyük çöküşünü yaşadı ve Ethereum (ETH) fiyatı son 24 saat içinde yaklaşık %6 düştü. Ancak bu düşüş, durumu daha fazla ETH biriktirmek için kullanan balina yatırımcılar için bir fırsat rolü görmüş gibi görünüyor.

‘Balina 0xb15’ olarak bilinen dikkate değer bir dev balina, Binance’e 55.00 milyon USDT gibi şaşırtıcı miktarda para yatırdı. Bu balina, ETH alım satım turlarını başlatmadan önce Binance’e büyük miktarlarda stablecoin yatırma geçmişine sahip.

İlgi çekici bir şekilde, balina tamamladığı 8 ETH alım satımının 7’sinden 16.25 milyon dolar elde ederek %87.5’lik bir kazanma oranına ulaştı.

Bir diğer önemli gelişme olarak DWF Labs, Bitfinex’ten 626 bin dolara tekabül eden 280 ETH çekti. Bunun, piyasa yapıcının son iki aydaki en büyük ETH birikimi olduğu kaydedildi.

İlgili Haber  Bu Borsanın Kendi Altcoininde Beklenmedik Büyük Ralli Başladı: Yükselişin Kaynağı Ne?

Diğer taraftan bir balina ise düşüş döneminde farklı bir strateji benimsedi. Hong Konglu kripto para borsası Hashkey’in fiyat 2.247 dolara düştüğünde Binance’e 3.500 ETH (7,87 milyon dolar) yatırdığı iddia ediliyor.

İlginç bir şekilde, HashKey’in iddia edilen adresi son altı gün içinde Binance’ten ortalama 2.297 dolar fiyatla 26.114 ETH (60 milyon dolar) çekmişti. Bu, son 24 saat içinde ETH fiyatındaki %5’lik düşüşün tetiklediği bir stop-loss satışı olabilir.

Son piyasa çöküşüne rağmen, HashKey’in hala beş adreste 22.683 ETH (51.00 milyon dolar) tuttuğu iddia ediliyor. Şirketin ETH ticaretinden şimdiye kadarki kaybı 1.37 milyon dolar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail