Haberler

Ebang Halka Açılıyor: Hedef 125 Milyon Dolar Toplamak

Bu hafta EBON koduyla Nasdaq'ta listelenecek olan Ebang'ın hedefi çok büyük.

Çinli Bitcoin madencilik üreticisi şirket Ebang, bu hafta ABD merkezli Nasdaq borsasında EBON kısaltma koduyla görünecek. Halka arz sürecinde IPO’dan tam 125 milyon dolar değerinde toplaması beklenen Ebang’ın bu hedefinin ne kadar tutacağı, ne kadar tutmayacağı konusunda ise soru işaretleri var.

Özellikle bir madencilik şirketinin halka arzının son derece önemli olduğuna değinen çok sayıda yatırımcı ve kripto para birimi madencisi, Çinli madencilik şirketinin halka arz süresince toplayacağı miktarın 125 milyon dolar olarak öngörülmesinin çok da yüksek olmadığına değiniyor.

Halka arz sürecinde en büyük zorlukları yaşayan madencilik devi Bitmain’in ardından yatırımcılar özellikle madencilik şirketlerinin halka arz sürecine biraz endişe ile yaklaşıyorlar. Zira Çinli madencilik devi Bitmain’in halka arz süreci karmaşık bir sürece neden olmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu