Haberler

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı BTC’nin İtibari Paralara Rakip Olmadığını Düşünüyor

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, BTC hakkında yeni açıklama ile kripto para birimlerinden itibari paralara rakip olmasını beklemediklerini açıkladı.

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, Bitcoin ve altcoinler hakkında açıklama yaparak kripto para birimlerinin itibari paralara rakip olamayacağını ve insanların itibari paralara daha fazla ilgi göstermeye devam edeceklerini ve gelecekte kripto paralara olan ilgi artsa bile çok fazla insanın itibari paraları kullanmayı sürdürecek olduklarını açıkladı. Kripto para birimi yatırımcıları hakkında açıklama yapmayan Draghi, itibari paraların gelecekte de gücünü koruyacak olduğunu açıkladı.

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, açıklamasında kripto paraların gelişeceğini ve daha fazla kullanılacak olduğunu ancak Euro’ya karşı bir rakip olamayacağını açıkladı. Bitcoin’in gelecekte kripto para birimleri arasındaki gücünü koruması ve Euro gibi para birimlerine karşı rakip olması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu