Haberler

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı BTC’nin İtibari Paralara Rakip Olmadığını Düşünüyor

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, BTC hakkında yeni açıklama ile kripto para birimlerinden itibari paralara rakip olmasını beklemediklerini açıkladı.

Nexo

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, Bitcoin ve altcoinler hakkında açıklama yaparak kripto para birimlerinin itibari paralara rakip olamayacağını ve insanların itibari paralara daha fazla ilgi göstermeye devam edeceklerini ve gelecekte kripto paralara olan ilgi artsa bile çok fazla insanın itibari paraları kullanmayı sürdürecek olduklarını açıkladı. Kripto para birimi yatırımcıları hakkında açıklama yapmayan Draghi, itibari paraların gelecekte de gücünü koruyacak olduğunu açıkladı.

Avrupa Merkez Bankası (ECB) Başkanı Mario Draghi, açıklamasında kripto paraların gelişeceğini ve daha fazla kullanılacak olduğunu ancak Euro’ya karşı bir rakip olamayacağını açıkladı. Bitcoin’in gelecekte kripto para birimleri arasındaki gücünü koruması ve Euro gibi para birimlerine karşı rakip olması bekleniyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı