bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerEdward Snowden: Tüm Varlığımı Bitcoin'e Çevirebilirim!

Edward Snowden: Tüm Varlığımı Bitcoin’e Çevirebilirim!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’nin bilinmeyen sırlarını ortaya çıkarma suçlaması ile Washington yönetiminin yıllardır hedefinde olan ve bugün ABD’nin düşmanı Rusya Federasyonu’nda yaşayan Edward Snowden, bugün kripto para birimleri ile ilgili açıklama yaptı. Tüm parasının Bitcoin’e gelecekte çevirme düşüncesinin olumlu olabileceğini ve kendisinin tüm kripto paraları sevdiğini ancak özellikle Bitcoin ve Zcash’i daha fazla desteklediği hakkında açıklama yaptı. Kripto para birimi yatırımcıları bir süredir bazı isimlerin buna benzer açıklamalarına tanık oluyorlar ve ünlü isimler, sporcular ve daha niceleri kripto para birimlerine yatırım yapmayı tercih ediyor.

Bitcoin fiyatının yükseleceğini düşünen isimler özellikle kripto para birimi yatırımlarına daha fazla yatırım yapıyorlar ve kendilerinin gelecekte çok daha fazla yatırım sahibi olabileceklerini açıklayabiliyorlar.

Edward Snowden ise kendisinin ABD’nin olası müdahalelerinden ve kendisinin varlıklarını tamamen dondurmasından kaçmak için Bitcoin almasının iyi olabileceğini henüz olmasa bile bir süre sonra Bitcoin satın alabileceğini ve tüm varlığını Bitcoin’e çevirebilecek olduğunu açıkladı. Ünlü ismin bu açıklaması kısa süre içerisinde kripto para yatırımcılarından destek gördü.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları