Haberler

Edward Woodford: Kurumsal Yatırımcının İlgisi Hep Var

SeedCX kripto para borsası CEO’su Edward Woodford.

SeedCX kripto para borsası CEO’su Edward Woodford, kurumsal profile sahip kripto paralara ilgi duyan yatırımcıların hep olduğunu, kurumsal yatırımcıların sayısının artması için dikkat çekecek ve kurumsal yatırımcıları kripto para piyasasında yer almalarını sağlayacak yeni ürünler geliştirmeye devam ettiklerini açıkladı. Bitcoin’e sahip olmak isteyen kurumsal yatırımcı sayısının hep olduğunu ve kurumsal yatırımcıların ilgisinin birkaç nedenden dolayı artmadığını belirten CEO Woodford, ”kurumsal yatırımcıların ilgisini çekecek yeni ürünler geliştiriyor ve onları kripto para almaya ikna etmeye çalışıyoruz” dedi.

Kurumsal yatırımcı girmiyor

Kripto para piyasasına kurumsal yatırımcıların girmemesinin belli başlı nedenleri var. Bu nedenler arasında ilk sırada 1 yılı aşan süredir devam eden ayı piyasasının durmaması ve piyasada sürekli fiyatların düşüş eğilimi gösterebilme riski var. Bitcoin almaktan endişe eden kurumsal yatırımcı sürekli olarak kripto paraların değer kaybetme riski nedeniyle, altın, ABD Doları yatırımlarına daha çok ilgi duymak zorunda kalıyor.

SeedCX kripto para borsası CEO’su Edward Woodford’a göre gelecekte kurumsal yatırımcıların sayısı büyük oranda artacak ve ilgi oranı bir o kadar artış gösterecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu