Haberler

EFF: Coinbase Derhal Şeffaflık Raporları Yayınlamaya Başlamalı!

San Francisco merkezli kar amacı gütmeyen dijital haklar grubu olan Electronic Frontier Foundation (EFF) açıklama yaptı.

San Francisco merkezli kar amacı gütmeyen dijital haklar grubu olan Electronic Frontier Foundation’dan (EFF) yapılan açıklamada ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’in en kısa süre içerisinde hükümet ve devlet yetkililerinden gelen taleplere yanıt vermesi gerektiği, buna karşılık olarak en kısa süre içerisinde şeffaflık raporları yayınlaması gerektiğini açıkladı.

Kullanıcıların gizliliğine mutlak surette her zaman dikkat edilmesi ve sansür uygulanmaması gerektiğine değinen EFF, “kullanıcıların verilerini içermeyen ancak şeffaf olarak bilgi veren raporlar en kısa sürede Coinbase tarafından yayınlanmalı” dedi.

Coinbase, bugün ABD ve dünyanın en büyük kripto para borsaları arasında ilk 2 sırada gösteriliyor. Borsa tüm dünyada belli bir ağırlığa sahip ve en güvenilir kripto para borsaları arasında ilk sırada gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu