Bitcoin

Efsanevi Yatırımcı Peter Brandt, Yeni Bitcoin (BTC) Açıklaması Yaptı: Yükseliş İçin Ne Lazım?

Brandt, BTC'nin kaderini yorumladı.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ile ilgili nokta atışı tahminlerde bulunan Peter Brandt, bu sefer yatırımcıları pek memnun etmeyecek bir açıklamada bulundu. BTC fiyatı bir süredir 30.000 dolar ila 35.000 dolar arasında konsolidasyon yaşıyor ve Peter Brandt’e göre bu süreç biraz daha devam edebilir. Analist, Bitcoin’in büyük bir kırılım yaşamasının şu an için pek mümkün olmadığını ve bunun için neyin gerektiğini açıkladı.

Peter Brandt, BTC’den Umutlu Değil

Peter Brandt, Bitcoin fiyatının bir süredir yerden kalkmadığını vurguladı ve grafikte 33.000 dola seviyesine işaret etti. Brandt’in çizdiği kritik noktanın ise 34.000 dolar ve 42.000 dolar üzeri olduğu görülmekte. Analist, grafikte gösterdiği baş ve omuzlar formasyonuna göre fiyatın 34.000 dolar üzerinde kalması gerektiği imasında bulundu. Brandt’in grafiğine göre asıl kritik direnç ise 40.000 dolar olarak görülüyor. Brandt, daha önce yaptığı açıklamada da 40.000 doların önemine değinmiş ve bunun kırılması gerektiğini ifade etmişti.

Peter Brandt, mayıs ayının ilk günlerinde yaptığı BTC uyarısı ile yine haklı çıktı ve şu an aslında yine uyarıda bulunuyor. BTC’nin durumunu iyi görmeyen ve bu riskten kurtulmak için 40.000 doların üzerinde kalması gerektiğini savunan analistin bu tahmini de önümüzdeki günlerde gerçekleşebilir.

BTC’nin böyle bir durum yaşaması ise altcoinleri genel olarak sarsacaktır. BTC, basın saati itibarıyla ise 32.500 dolardan işlem görüyor ve yeniden 33.000 dolar bandının altına çekildi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu