binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinEfsanevi Yatırımcı Robert Kiyosaki'den, Bitcoin Fiyatının Çökeceğini İddia Eden Analiste Cevap!

Efsanevi Yatırımcı Robert Kiyosaki’den, Bitcoin Fiyatının Çökeceğini İddia Eden Analiste Cevap!

Finansal piyasaların önemli isimlerinden Robert Kiyosaki, Bitcoin'in 200 dolara düşmesi halindeki stratejisini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Milyoner ABD’li işadamı Robert Kiyosaki kısa bir süre önce yaptığı bir açıklamada, önemli bir piyasa çöküşü durumunda finansal stratejisini paylaştı.

Kiyosaki bu açıklamasını, ufukta büyük bir “her şey çöküşünün” belireceğini öngören analist Harry Dent tarafından yapılan tahminlere yanıt olarak yaptı.

Dent’in tahmini “Baby Boomer Nesli” için acımasız bir tablo çiziyor ve ev fiyatlarında önemli bir düşüş öngörüyor. Ayrıca S&P’nin potansiyel olarak %80 gibi şaşırtıcı bir oranda düşebileceğini öne sürüyor. Ayrıca Dent, en büyük kripto para Bitcoin’in coin başına 200 dolara kadar gerileyeceğini öngörüyor.

Ancak Kiyosaki bu tahminlerden etkilenmiş değil. Kiyosaki, yaptığı açıklamasında Dent’in tahminlerinin gerçekleşmesi halinde gayrimenkul, altın ve gümüş yatırımlarını artırmayı planladığını belirtiyor. Bitcoin’in coin başına 200 dolara düşmesi durumunda Kiyosaki mümkün olduğunca çok coin satın almayı planlıyor.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Paradigm, 750 Milyon Dolarlık Bir Kripto Para Fonu Toplamayı Planlıyor! 2022 Çöküşünden Bu Yana En Büyüğü

Kiyosaki, böyle bir piyasa çöküşüne hazırlıklı olanların potansiyel olarak multi-milyoner ve hatta milyarder olarak ortaya çıkabileceğini iddia ediyor. Dent’in tahminlerinin doğru çıkmasını umduğunu, çünkü bunun önemli bir yatırım fırsatı sunacağını savundu.

Bitcoin hakkındaki görüşlerini yıllardır dile getiren Kiyosaki, BTC’den “halkın parası” olarak bahsederken doları da “sahte para” olarak nitelendiriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail