Haberler

Ekonomist Tyler Cowen: Bitcoin yükselecek

Ekonomist Tyler Cowen, kripto paralarda yaşanan düşüşlerin bir yere kadar sürecek olduğunu ve bir yerden sonra fiyatın yükselmeye başlayacak olduğunu açıkladı. Yıllar önce birçok hisse senedinde düşüşler olurken daha sonra bunların geri büyük bir yükseliş ile döndüklerini ve düşüş yaşayan yatırım araçlarının bir süre sonra tekrar yükselmeye devam edebilecek durumda olduğunu gösterdiğini açıkladı. Bitcoin konusunda yaptığı açıklamasında şimdilik bir düşüş sürecinde olabilecek olduğunu, gelecek yıllarda ise çok daha fazla büyük rakamlara yükselmesinin önünde engeller olmadığını açıklayan Cowen, yatırımcıların dikkatli olarak hareket ederler ise kazanç elde etmelerinin daha fazla mümkün olabilecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin‘i yükseleceğini tahmin eden kişi sayısı yüksek

Ekonomist Tyler Cowen ve benzer düşünceye sahip olan kişilerin sayısı son derece fazla yüksek. Fiyatın bir süre düşecek, daha sonrasında ise yükselecek olduğunu düşünenlerin oranlarının bu kadar fazla yüksek olmasına rağmen tam tersini düşünenlerin oranı da bir o kadar yüksek durumda. Hangisinin doğru olduğunu ise zaman içerisinde Bitcoin fiyatı kendi kendine gösterecek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu