blank
BorsaHaberler

Ekrem İmamoğlu Thodex Hakkında Konuştu! Bitcoin’i (BTC) Var Mı?

Ekrem İmamoğlu, gündemde büyük bir çalkantı oluşturan Thodex olaylarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Habertürk canlı yayınına katılan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, gündemde büyük bir çalkantı oluşturan Thodex olaylarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Canlı yayında Nagehan Alçı’nın gündemi meşgul eden Thodex skandalı ile ilgili fikirlerini sorması üzerine konuşan İmamoğlu; ” Beni ilgilendiren bir alan değil ancak bu olayın beni ilgilendiren bir kısmı da var. Birisi Türkiye’den ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından bu kadar parayı toplayıp elini kolunu sallayarak yurtdışına gidemez. Söylenen rakamlar ne kadar doğrudur bilmiyorum birisi 2 milyar dolar birisi 500 milyon dolardan bahsediyor. Bunun adı neyse artık “tosuncuk” yada başka bir şeydir ancak bu üstü örtülecek bir mesele değil.” dedi.

Nagehan Alçı’nın bugüne kadar hiç kripto para aldınız mı sorusunu da yanıtlayan İmamoğlu; ” benim ilgilenmediğim bir alan, sanal dünya ile çok arası olan bir insan değilim .” dedi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

15 Yorum

 1. Geri zekalı aptal tuzu kuru sidikli mallar hergün yorum yaptığınız bu site coin reklamı yapıyor adı bile bitcoinsistemi mal oğlu mallar
  Ama göt herifler bunu da yayınlamayaçak size sövdüğümden haberiniz olmayacak

 2. Bence çok güzel oluyor az bile keske bu ise girenlerin evi arabası yatağına kadar alsalar.

  1. Sanada milli sigirlik plaketi verilsin bari bu beyinle gerçekten hak ediyorsun

  2. Bu işe girenler senin beş beş kazandığın parayı elinden alıp harcamıyor .girecek yüreğin yoksa millete de çamur atmayacaksın herkes kazanıyor istediği yerde harcar senide bağlamaz

 3. Hadi sen çöpleri temizle egrem, güzelim İstanbul’un artık her yerinden pis kokular geliyor.

  1. Büyükşehir Belediyesi çöp toplamaz, bilmiyorsun bari konuşma da bir şey sansınlar. Toplanmayan çöpler AKP’li ilçe belediyeleri tarafından toplanamıyor. 2. el çöp kamyonu karşılığında insan kaçakçılığına başladılar düşün ne halde. İlçe belediyelerinde kokuşan sadece çöpler değil, her yerden pis kokular geliyor.

  2. Çöp kokuyorsa akpli ilçe belediyelerine söyle, işlerini doğru yapsınlar. Zira Bakırköy, Kadıköy vs mis gibi

   1. Ben kime yalakalık ediyormuşum söyle de ben de bileyim. Ya bendensin ya karşı taraftan dimi sizin bakış açınız. Siyaset sizin gözünüzü kör etmiş, sakın oy verdiğiniz kişilere laf söyletmeyin karakteriniz bozulur.

    1. Güzel cevap.
     Bu ülkede ayrımcılık yapıp, karşı taraf gördüklerini ayrımcılık yapıyorsunuz diye suçlayan bir kesim doğdu. Daha doğrusu içlerindeki kin dillerine vurdu

  1. Soru sorana bak önce. Senin yalakalık yaptığın iktidarda bu kaçıncı vaka. Ahırdan bile koyun çalsan köpek havlar. Reis dolar satın der. Bu yurt dışına dolar kaçırır. Al sana gündem.


Başa dön tuşu