AltcoinFenomenHaberler

Elliot Wainman: “İşte Sizi Zengin Edebilecek 10 Altcoin”

Popüler analist altcoin tahminlerini paylaştı.

Popüler kripto para analisti Elliot Wainman, Youtube kanalında “sizi zengin yapabilecek 10 en iyi altcoin” isimli videosunu aboneleri ile paylaştı.

Wainman, kripto para birimlerinde yaşanan sert düzeltmelerden sonra piyasada canlanma belirtileri görülmeye başladığını belirterek gelecek gördüğü altcoinleri sıraladı.

Başarılı analistin listesinde 1.sırada Sushiswap (SUSHI) bulunuyor. Wainman’a göre SUSHI, son birkaç aydır düşük performans gösteren altcoinlerden biri. Ayrıca Sushiswap’ın en çok kullanılan DEX’lerden biri olduğunun altını çizerek, SUSHI’nin bir süredir ezici bir konsolidasyonda olduğunu belirtti.

Bu bağlamda önümüzdeki birkaç ay içinde SUSHI’den kesinlikle ilginç bir fiyat hareketi beklediğini hatta tüm zamanların en yüksek seviyesini geri kazanabileceğini ifade etti.

Listenin 2. ve 3.sırasında Solana (SOL) ve Polkadot (DOT) var. Elliot, Solana ve Polkadot’da da SUSHI de olduğu gibi belirgin bir gecikme olduğunu, ancak bu altcoinlerin yükselmeye başladığında durmayacağını söyledi.

Listenin 4.sırasında ApeSwap Finance (BANANA) bulunuyor. Wainman,  yatırımcıların radarına aldığı BANANA için çılgınca yorumunda bulundu.

5.sırada Fantom (FTM) var. Analist, Fantom için eksik olan tek şeyin büyük ve yaygın bir topluluğa sahip olmaması olduğunu söyledikten sonra bunun değişebileceğini belirtti.

Listedeki 6. Ve 7. altcoin Avalanche (AVAX) ile Joe (JOE).  AVAX’ın fiyat katalizörü görevi görerek ekosisteme çok fazla ivme geleceğini ifade etti.

8.sırada Polygon (MATIC) yer alıyor. Wainman’a göre Polygon’a karşı büyüyen çok fazla yatırım ve ilgi var.

Listenin son iki sırasında Thorchain (RUNE) ve Ren (REN) bulunuyor. Analist bu altcoinlerde gelecek olduğunu ve çalışılabilir olduğunu ifade ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu