binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerElon Musk Dijital Para Servetini Duyurdu!

Elon Musk Dijital Para Servetini Duyurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tesla ve SpaceX’in milyarder CEO’su Elon Musk, Twitter’dan takipçilerine seslendi. Kendisinin hiçbir zaman dijital para satın almadığını, sadece uzun zaman önce bir arkadaşının göndermiş olduğu 0,25 Bitcoin’e sahip olduğunu belirtti.

Elon Musk, bu paylaşımını Twitter üzerinden kendi isminin kullanılarak ‘’Ethereum’’ istenmesinden sonra yaptı. Son zamanlarda Vitalik, Elon Musk gibi birçok ünlünün de isminin kullanıldığı fake hesaplardan Ethereum dolandırıcılığı yapılmaya başlandı. Elon Musk, takipçilerine, kendisinin hiçbir zaman dijital paralar üstünden hediye vermeyeceğini belirterek, dolandırıcılara inanmamalarını istedi.

Ünlü iş adamı, kendisinin dijital paralara herhangi bir yatırımının olmadığını belirtti. Ayrıca 2016 senesinde yaptığı bir söyleşide, dijital devrimin teknolojiye aykırı olduğunu açıklamıştı. Trum’ın danışma ekibine girdiği zamanda, ‘’Bitcoin aslında iyi bir şey’’ diye açıklamalarda bulunmuştu.

Geçen sene dijital para sektöründe tüm gözler Musk’ın üzerine çevrilmişti. Bitcoin’i tasarlayan kişinin aslında Elon Musk olduğu yönündeki dedikodular viral bir hal almıştı. Bu dedikoduların en büyük kaynağı, Tesla ve SpaceX’in de Bitcoin’de olduğu gibi C++ program dilini kullanmasıydı. Satoshi Nakamoto gerçek kimliğini açıklayana kadar bu dedikoduların kesilmeyeceği aşikâr.

Tüm dünyanın yatırım yapma isteği ve blok zincir teknolojisi ile tasarlanan Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin merkezsiz yapıda olmasına rağmen, Elon Musk’ın neden Blockchain pazarına girmemesi hayretle karşılanıyor. Önümüzdeki zamanlarda Musk’ın fikrini değiştirip değiştirmeyeceği büyük bir merak konusu…

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail