BitcoinHaberler

Elon Musk Kişisel Portföyünü Açıkladı! Bitcoin Yanında Hangi Altcoinleri Var?

Bitcoin'e Elon Musk Pumpı!

Haftanın en önemli gündem maddesinin Elon Musk, Jack Dorsey ve Cathie Wood’un katılacağı Bitcoin konferansı olduğunu aktarmıştık.

Musk’tan Bitcoin’e yönelik gelen pozitif açıklamalar sonrası Bitcoin 32800$’a kadar yükseldi. Bu seviyeden gelen sert satışlar ile fiyat yeniden 31800$ seviyelerine gerilese de Musk’ın açıklamaları oldukça önemliydi.

Musk, SpaceX ve Tesla’nın Bitcoin yatırımı olduğunu, kendisinin de kişisel olarak Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin yatırımları olduğunu aktardı.

Tesla bilançosunu bekleyen yatırımcılar için de oldukça önemli bir açıklamalar yapan Musk, “Tesla SpaceX ve ben Bitcoin satmadık.” dedi.

Tesla’nın Bitcoin kabulü hakkında önceki açıklamalarını tekrarlayan Musk, “Bitcoin’de temiz enerji kullanımı artarsa Tesla Bitcoin kabul etmeye başlayacak.” dedi.

Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey konferans sırasında Bitcoin’e uzun vadeli bakışın önemini vurgulayan açıklamalar yaptılar. Satır aralarındaki bu önemli vurguları ayrıca aktaracağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
memco

sakın tlm almayın

Anonim

Kimsenin ipiyle kuyuya inmeyin, btc gibi kabul görmüş, eth gibi altı dölü, trx, vet, chz, algo, lamb, rvn, xlm gibi emek verilmis, geleceğin teknolojisine yatırım yapın, düşuslerde devamlı takviye yapın, her şey iyi olur. Arzı az, ren, omg, ekt, lamb, egt, kan gibi, projesi sağlam eth, trx, hot, rvn, chz gibi, genel kabul görmüş sınırlı arz btc gibi iyi bayramlar.

Anonim

🥺


Başa dön tuşu