BitcoinHaberler

Elon Musk Kişisel Portföyünü Açıkladı! Bitcoin Yanında Hangi Altcoinleri Var?

Bitcoin'e Elon Musk Pumpı!

Haftanın en önemli gündem maddesinin Elon Musk, Jack Dorsey ve Cathie Wood’un katılacağı Bitcoin konferansı olduğunu aktarmıştık.

Musk’tan Bitcoin’e yönelik gelen pozitif açıklamalar sonrası Bitcoin 32800$’a kadar yükseldi. Bu seviyeden gelen sert satışlar ile fiyat yeniden 31800$ seviyelerine gerilese de Musk’ın açıklamaları oldukça önemliydi.

Musk, SpaceX ve Tesla’nın Bitcoin yatırımı olduğunu, kendisinin de kişisel olarak Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin yatırımları olduğunu aktardı.

Tesla bilançosunu bekleyen yatırımcılar için de oldukça önemli bir açıklamalar yapan Musk, “Tesla SpaceX ve ben Bitcoin satmadık.” dedi.

Tesla’nın Bitcoin kabulü hakkında önceki açıklamalarını tekrarlayan Musk, “Bitcoin’de temiz enerji kullanımı artarsa Tesla Bitcoin kabul etmeye başlayacak.” dedi.

Elon Musk ve Twitter CEO’su Jack Dorsey konferans sırasında Bitcoin’e uzun vadeli bakışın önemini vurgulayan açıklamalar yaptılar. Satır aralarındaki bu önemli vurguları ayrıca aktaracağız.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu