HaberlerNFT

Elon Musk NFT’lerle Dalga Geçmeye Devam Ediyor!

Elon Musk, twitter hesabından NFT'ler ile ilgili yeni paylaşım yaptı.

Tesla CEO’su Elon Musk, aktif olarak kullandığı Twitter hesabından NFT’ler ile ilgili yaptığı yeni paylaşımında NFT’lere karşı alaycı yaklaşımını sürdürüyor.

Musk daha önce de twitter hesabından yaptığı paylaşımla Web3 ve NFT’leri eleştirmesi ile gündeme gelmişti.

Yeni paylaşımında müzik sektöründeki NFT’leri hedef alan ünlü milyarder, 2005’te piyasaya sürülen bir Gorillaz albümünün kapağını yayınlayarak “Olamaz, NFT’ler albüm mü yaptı???” dedi.

Elon Musk, NFT’lere karşı tavrını her defasında net bir şekilde ortaya koysa da NFT’ler 2021 yılında en konuşulan konulardan biri olmayı başardı. Zira NFT’lerin çoğaltılamaması ve sanat, müzik, moda, resim gibi pek çok alanda aktif olarak kullanılabiliyor olması nedeniyle kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Musk, NFT’ler ile ilgili alaycı bir tavır sergiliyor olsa da Musk’un eski sevgilisi ve oğlunun annesi Grimes de “War Nymph Collection” adlı bir NFT koleksiyonu yayınlayarak NFT çılgınlığına katılmış oldu.

Musk’ın eski sevgili dışında geçtiğimiz Ağustos ayında, rapçi Tony Lanez de yeni albümü “When It’s Dark”ı NFT olarak yayınlamıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu