DogecoinHaberler

Elon Musk Profil Fotoğrafını Değiştirdi! Dogecoin Hareketlendi!

Musk'ın Dogecoin sevdası devam ediyor.

Bitcoin’e yönelik eleştirileri sonrası kripto para severlerin hedef tahtasına oturttuğu Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin sevdasından vazgeçmiyor.

Kısa süre önce profil fotoğrafını değiştiren Musk, yeni resminde Dogecoin simgesini kullandı.

Musk’ın Doge simgeli gözlerinin gökyüzünde olması Dogecoin’de yeni bir pump dalgası oluşturdu. Musk’ın bu hamlesi sonrası %4 primlenen Dogecoin şu sıralar 0.18$ seviyelerinden işlem görüyor.

Musk’ın market üzerindeki etkisinin azaldığını gözlemliyoruz. Önceki paylaşımlarıyla Bitcoin’i bile %10 yükselten Musk’ın pump etkisinin azaldığı ve kısa süreli olduğu dikkat çekiyor.

Bitcoin’deki %50’lik düşüş sonrası iyice eriyen Dogecoin zirveden %75 oranında düşüş yaşadı. Fiyat düştükçe hacmin de giderek azaldığını gözlemliyoruz.

Dogecoin’in düşük hacmine ve Musk’ın desteğine rağmen sert yükselememesi marketteki iştahsızlığı gözler önüne seriyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu