Kripto HaberleriDogecoinElon Musk ve Binance CEO'sunun Yeni Dogecoin Paylaşımları!

Elon Musk ve Binance CEO’sunun Yeni Dogecoin Paylaşımları!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dogecoin’e desteği ile bilinen Elon Musk ile Binance CEO’su CZ arasında bugün Dogecoin trafiği yaşandı.

Elon Musk sabah saatlerinde CZ’yi etiketleyerek “Dogecoin müşterilerinize neler oluyor? kötü sesler yükseliyor” twitini atmıştı.

İlgili Haber
Elon Musk'tan Yeni Dogecoin Paylaşımı Geldi, Fiyat Zıpladı!

Binance CEO’su CZ, Elon Musk’a cevap vermede gecikmedi ve Dogecoin geliştiricilerinin gönderisine atıfta bulunarak Dogecoin ekibinin açıklamalarının doğru olduğunu belirtti.

İlgili Haber
Binance CEO'sundan Elon Musk'a Dogecoin Yanıtı!

CZ ardından Elon Musk’a hitaben yaptığı paylaşımda “Elon bunun en son Doge cüzdanı ile ilgili bir sorun olduğundan oldukça eminiz. Doge geliştiricileri ile iletişim halindeyiz. Neden olabileceğimiz rahatsızlıktan dolayı sizden özür dileriz.” demişti.

CZ’nin kendisine hitaben yazdığı twite cevap vermeyi ihmal etmeyen Elon Musk kendisinin Binance kullanmadığını belirterek şu ifadelere yer verdi:

“Binance kullanmıyorum. Bu yüzden kişisel olarak, benim için bir rahatsızlık yok. Sadece bu konuyu diğer Dogecoin sahipleri adına gündeme getiriyorum.”

CZ ile Elon Musk arasında devam eden Dogecoin trafiğinde son olarak CZ şunları söyledi:

“Gölgeli kelimesinden dolayı biraz fazla tepki verdim. KYC kısmı biraz sıkıcıdır. ABD’li kullanıcılara hizmet veremiyoruz. Yine de Binance U.S deneyebiliriz. Hala sıkıcı bir kayıt işlemi, ancak Doge var. Sorunu en kısa sürede çözmek için ekipleri ile birlikte çalışıyoruz.”

Elon Musk’da hemen CZ’nin açıklamasına cevap vererek “Kulağa hoş geliyor” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları