Kripto HaberleriDogecoinElon Musk ve Kripto Para Düşmanı Senatör Arasında Vergi Tartışması!

Elon Musk ve Kripto Para Düşmanı Senatör Arasında Vergi Tartışması!

Takip et

Kripto para birimlerine yönelik eleştirileri ile kripto düşmanı olarak bilinen ABD’li Senatör Elizabet Warren ile Tesla CEO’su Elon Musk arasında vergi tartışması yaşandı.

Elizabeth Warren Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Elon Musk’ın TIME Dergisi tarafından yılın adamı olarak seçilmesi ile ilgili bir yazıya atıfta bulunarak, “Haydi hileli vergi kodunu değiştirelim, böylece yılın kişisi de gerçekten vergi ödesin ve herkesten ücretsiz yükleme yapmayı durdursun” dedi.

Kendisini hedef alan twite ünlü milyarder Musk’ın cevabı da gecikmedi. Warren’ın vergi ödemediği suçlamalarına karşı Musk şunları söyledi:

“Bu yıl tarihteki herhangi bir Amerikalıdan daha fazla vergi ödeyeceğimi anlarsınız.”

Musk, Warren’a yanıt olarak ayrıca vergilerin hepsini aynı anda harcamaları gerektiğini de söyleyerek “Hepsini bir anda harcamayın… ah bekle zaten yaptınız” diyerek Warren ile alay etti.

Elon Musk’a çoğu zaman destek veren ve Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus bu sefer de Musk’ı yanlız bırakmayarak senatör Warren’a karşı Musk’ı destekledi.

Bloomberg’in haberine göre işlemleri ile ilgili vergileri ödemek için Tesla hisselerinin %10’unu satan Elon Musk’ın bu sene ödeyeceği vergiler 10 milyar doları bulabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mnbvb13

Elon Musk < 0

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları