BitcoinHaberler

Elon Musk’ın Bitcoin (BTC) Hamlesi Büyük Balinaları Uyku Moduna Soktu! “Satmıyorlar”

Bitcoin'in erken yatırımcıları Musk'un hamlesinden etkilendi.

Günlük MA 50’den destek alan Bitcoin yeniden 56.000$ seviyelerine ulaştı. Önünde günlük MA 20 direnci (56.190$) direnci bulunan Bitcoin bu seviyenin üzerinde günlük kapanış yaparsa yükselişin devamı yönünde bir sinyal almış oluruz.

Bitcoin’in hareket ile birlikte altcoinlerde de yükselişler gözlendi. İlk 100 coin arasında günün en çok kazandıranı % 87 ile Storj oldu. Hafta içerisinde coinbase de listeleneceği duyurulan Storj beş günde 0.80$ seviyelerinden 2.90$ seviyelerine kadar yükseldi.

Markette pozitif bir hava hakimken popüler analist Willy Woo’dan Bitcoin’in uzun süreli yatırımcıları ile ilgili bir veri geldi.

Woo, “Bitcoin’in erken yatırımcıları her rallide paralarını satarak kar elde etmeyi severler. Ancak bu defa Elon Musk geldi ve onların sattıklarını almaya karar verdi. Bunu gördükten sonra satmayı bıraktılar. Şimdi onlar da hepimiz gibi HODL yapıyor.” dedi. Woo bu durumu gösteren bir de glassnode grafiği paylaştı.

Tesla’nın Bitcoin alımı sonrası erken yatırımcıların coinlerinin yeniden uyku haline geçtiği görülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu