Dogecoin

Elon Musk’ın Bu Tweeti Tek Bir Kripto Paraya Yaradı!

Elon Musk, köpeği ile fotoğraf paylaştı.

Dünyanın en zengin isimlerinden olan teknoloji girişimcisi Elon Musk, kendi köpeği ile bir fotoğraf paylaştı ve tweet, bu kripto para birimine yaradı. Tesla CEO’su Musk, Floki ismini verdiği ve daha önce bu adı vereceğini duyurduğu köpeğinin fotoğrafını paylaşarak yine ilginç bir şekilde iki kripto para biriminin fiyatının yükselmesini sağladı.

Elon Musk’tan Yeni Tweet

Musk’ın tweet atmasından sonra Floki Inu isimli kripto paranın değeri %100 yükseliş elde etti. Floki Inu isimli kripto para birimi 28 Haziran tarihinde Binance ağı üzerinde üretildi ve Musk tam da o tarihte kendi Shiba Inu cinsi köpeğinin adının FLoki olacağını vurgulamıştı.

Bu haber ile beraber üretilen kripto para birimi o tarihte büyük bir yükseliş elde etti. DOGE’a benzetilen kripto para biriminin yapısal olarak ise bundan çok büyük farkları var. Bunun başında ise FLOKI’nin deflasyonist bir yapıya sahip olması geliyor. Proof-of-Meme odaklı bir kripto para olarak tanıtılan proje, kullanıcılarına otomatik farm özelliği ile ek ödüller de veriyor. Uniswap ve Pancakeswap üzerinde alınıp satılabilen kripto para biriminin ciddi bir hacim elde etmesi durumunda merkezi bir borsada da listelenmesi beklenebilir.

Musk ilk olarak Mart ayında Shiba Inu cinsi bir köpek alacağını belirtmişti ve o tarihte de Dogecoin fiyatı önemli bir yükseliş elde etti. DOGE şimdi ise tam olarak yerinde sayıyor ve bundan hiç etkilenmedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
mnbvb13

Doge öldü mü şimdi ?

Anonim

Cordana neden yükselmiyor analistler

Anonim

Test

Anonim

Arz ve piyasa değeri meselesini araştir neden yukselmediğini anlarsin


Başa dön tuşu