AltcoinHaberlerKripto Para

Elon Musk’ın Favorisi Dogecoin’e Güncelleme Geliyor!

Dogecoin akımı devam edebilecek mi?

Şaka coini olarak çıkarılan ve bu nedene köpek simgesi taşıyan DogeCoin’de işler değişiyor. Son günlerin en çok konuşulan kripto paraları arasında yer alan DogeCoin yeniden güncelleme almaya hazırlanıyor.

Tesla CEO’su Elon Musk’ın “fahri CEO’su” olduğu DogeCoin, milyarderlerin, rock yıldızlarının ve Youtuber’ların yüksek ilgisiyle karşı karşıya.

Elon Musk’ın başlattığı Dogecoin akımı çığ gibi büyümeye devam ediyor. Bu ilgi Dogecoin’nin Ocak ayından itibaren %600 yükselmesine neden oldu.

Elon Musk’ın canı sıkıldıkça Dogecoin ile ilgili twit atması, bazı yatırımcıları tetikte beklemeye itti. Musk her an Dogecoin twiti atabilir düşüncesiyle elinde Doge Coin tutan bir hayli yatırımcı var.

Dogecoin baş sorumlusu Ross Nicoll, Coindesk’e verdiği röportajda “Dogecoin ilginin artmasıyla yeniden canlandı. Bu para birimini çalışır durumda tutmak istiyoruz.” dedi.

2013 yılında çıkarılan Dogecoin son büyük yükseltmesini 2019 yılında aldı. Nicoll, diğer geliştiricilerle birlikte yıl sonuna kadar Dogecoin’in ölçeklenebilirlik ve güvenlik sorunlarını ortadan kaldıran yeni bir sürüm yayınlayacaklarını söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
İlker

Girucez


Başa dön tuşu