AltcoinHaberler

Elon Musk’ın “Loki” Tweeti Flokiseverlerin Baskınına Uğradı!

Musk'ın Doge için yaptığı güçlü pump etkisinin Floki için de gelmesini bekleyen destekçiler, her fırsatı değerlendiriyor.

En etkili kripto pumpçıları arasında başı çeken Tesla CEO’su Elon Musk, Marvel’ın 9 Haziran’da vizyona giren “Loki” adlı filmini izleyip izlemediğinin sorulmasıyla başlayan ve aslında başta kripto paralardan çok uzak bir sohbet olan ilgili tweet dizisi bir süre sonra Floki Inu taraftarları tarafından tamamen ayrı bir boyuta taşındı.

Bu zamana kadar DOGE pumpları ve çok ses getiren manipülatif Bitcoin tweetleriyle piyasa dengelerini yerinden oynatan Musk’ın söz konusu tweetleri alışkanlık yapmış olacak ki sıradan bir tweet dizisi bile bir anda pump beklentilerinin merkezi haline gelebiliyor.

Söz konusu sohbet dizisine Floki miimlerini gönderen birçok Flokisever, söz konusu kripto para biriminin aya gideceği yönünde iletiler paylaşmaktan çekinmediler.

An itibarı ile CoinMarketCap ölçeğinde 2582. sırada yer alan ve 0.000005665 dolardan işlem gören Floki, takipçilerinin beklediği gibi bir DOGE etkisi gösterebilmiş değil.

Hatta son zamanlarda Musk’ın tweetleri DOGE fiyatını bile etkilemeyi bırakmış durumda. Nitekim Musk’ın DOGE hakkındaki son tweetlerinden sonra %2’lik bir artış yaşanmış ancak akabinde DOGE fiyatı aşağı yönlü hareketine devam etmişti.

Buna karşın dün attığı bir tweetle Dogecoin’i övmeyi sürdüren Musk, Bitcoin ve Etheruem’u yavaş ve maliyetli olmakla suçladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Uzayda koloni kurcagim, orada doge yi para olarak kullanacağım. Ne zaman, torunum döneminde, şimdi bunu beklenti diye alıyorsan, birileride bunu sana 100K dan satıyorsa, öncelikle sen cakalsin, sana satanda it. Doge de beş para etmez. Neden adama şunu sormazlar, trilyonlara yön veriyon, ticaretini doge ile yapsana, niye yapiyon. Cakal

memco

bu adama tweet yasağı konulsun


Başa dön tuşu