BitcoinDogecoinEthereumHaberler

Elon Musk’tan Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin Paylaşımı Geldi!

Elon Musk Dogecoin'i övmeye devam ediyor.

Bir süredir Bitcoin ve Ethereum ile ilgili paylaşım yapmayan Elon Musk sessizliğini bozdu. Musk, Dogecoin’in  Bitcoin ve Ethereum’a nazaran daha faydalı olduğunu ifade etti.

Youtuber Matt Wallace “Hatırlatma: Dogecoin güncellemesi yakında geliyor! Bu güncelleme Doge’u dünyanın en çok kullanılan para birimi yapmak için mükemmel bir şekilde konumlandıracak” paylaşımına yanıt veren Musk şu ifadeleri kullandı:

“Bitcoin ve Ethereum çok katmanlı bir transfer sistemi kullanıyor. Ancak temel katman işlem hızı yavaş ve işlem maliyeti yüksek.

Doge temel katman işlem oranını en üst düzeye çıkardığı ve fiili ikincil katman olarak hareket ettiği için maliyeti en aza indirmesi bakımından büyük fayda sağlamaktadır”

Bitcoin ve Etheruem’u bu defa yavaş ve maliyetli olmakla suçlayan Musk, Dogecoin’i övmeyi ihmal etmedi.

Musk’ın paylaşımı sonrası Bitcoin ve Ethereum’da kayda değer bir değişiklik olmazken, Dogecoin %10 yükseldi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
CryptoFB

Bitcoin bu ekosistemin babası Ethereum abisi. Onlarsız hiçbir alt coinin değeri yok. Ayrıca dogeden daha mükemmel fayda sağlayacak projeli alt coinler var.

Faik

Madem öyle yiyosa Dogeyle satsın arabalarını

Anonim

Evt sana katılıyorum.ibne……..


Başa dön tuşu