Kripto HaberleriDogecoinElon Musk'tan Dogecoin ve Floki Paylaşımı Geldi! "CEO Olmak İstiyorum!"

Elon Musk’tan Dogecoin ve Floki Paylaşımı Geldi! “CEO Olmak İstiyorum!”

Takip et

Dogecoin fiyat yükselişinin yanında kendisine büyük bir yatırımcı ordusu kurdu. Pek çok kişi Dogecoin’i sadece bir kripto para olarak değil, internet mimi olarak da sevdi.

Konulara çok ciddi yaklaşmayan ve genel olarak mimler üzerinden etkileşime giren bu grup, Dogecoin’e olan ilgi arttıkça büyüdü.

Pek çok fenomen bu ilgiye kayıtsız kalmayarak, Dogecoin kominitesinin paylaşımlarına destek verdi. Eğlenceli ve “troll” paylaşımları ile yatırımcıların yüzlerini güldüren Greg isimli kullanıcı akşam saatlerinde yaptığı bir paylaşımla “sahte Dogecoin CEO’su” görevinden ayrıldığını ve bu unvanı istediğini yapması için Dogecoin’in kurucusu Billy Markus’a iade ettiğini söyledi.

Greg’in paylaşımı sonrası “sahte Dogecoin CEO’su” unvanı kısa sürede internet mimi haline geldi.

Dogecoin kurucusu, Greg’e esprili bir dille “sen şimdiye kadarki en iyi sahte Dogecoin CEO’suydun” dedikten sonra, bu mimi devam ettirerek, “Bir taco yedim ve Dogecoin’in bir sonraki sahte CEO’sunun kim olacağına karar verdim. 3 Saat sonra açıklayacağım.” dedi.

Markus’un bu paylaşımına Tesla CEO’su Elon Musk’tan yanıt geldi. Musk Markus’dan “sahte Dogecoin CEO’su” olarak kendisini seçmesini istedi.

Markus, Musk’ın bu yanıtına “sahte CEO unvanından daha iyi bir sahte unvana ihtiyacın olduğunu hissediyorum” şeklinde yanıt verdi.

Musk da Markus’a yanıt vererek, Floki’ye gönderme yaptı.

“Benim küçük köpeğim Floki’ye ne dersin? Harika bir CEO olurdu! Onun adaleti çok iyi”

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Elon ne zaman 3 kere doge dese 3 den sonra büyük bitcoin çöküşü oluyor…Şimdi korumaya başladım.Bu adamlar tek bir kişi olarak hareket etmiyor çok fazla kişi bir örgüt gibi hareket ediyorlar.Bunu 2 kere gördüm…Bu seferde düşerse bitcoin bir anda anlayacağım ki bunlar gerçekten insanların parasını çalmaya çalışan bir örgüt.Buna mason mu dersin illuminati mi dersin bilmem ama bu adamlar bir şey karıştırıyor.Adam bir anda çıktı afrikadan geldim ben beyazım dedi gitti Teslayı kurdu şimdi bu piyasayı karıştırıp insanların çok fazla para kaybetmesini sağlıyor.Bilmiyorum ben bu adamın yüzüne bakınca veya ismini duyunca huylanıyorum.Ne zaman duysam bir sıkıntı oluyor bu piyasa da….

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları