Kripto HaberleriDogecoinElon Musk'tan Uzun Sürenin Ardından Dogecoin'e Destek Mesajı: Fiyatı Etkiledi Mi?

Elon Musk’tan Uzun Sürenin Ardından Dogecoin’e Destek Mesajı: Fiyatı Etkiledi Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Tesla CEO’su ve bir Dogecoin destekçisi olan Elon Musk, McDonald’s’ın Dogecoin’i bir ödeme şekli olarak kabul etmesi koşuluyla, televizyonda canlı olarak bir happy meal yeme fikrine hala açık olduğunu belirtti.

Musk, McDonald’s’ın Dogecoin Kabul Etmesi Halinde Canlı Yayında Happy Meal Menüsü Yiyeceğine Dair Sözünü Yineledi

Konu, McDonald’s Twitter hesabının uzun bir sürenin ardından kripto para temalı Tweet’ler atması ve “Ne kaçırdım” paylaşımı yapmasının ardından açıldı. Musk, bu paylaşıma “Merhaba” ve sesli gülme anlamındaki kısaltmayı kullanarak cevap verdi.

Dogecoin’de UX/UI ve grafik tasarımcısı olan “DogeDesigner” daha sonra Musk’a McDonald’s’a Dogecoin’i kabul etme konusundaki ilk teklifinin hala açık olup olmadığını sordu. Musk ise buna olumlu bir şekilde “100” emojisiyle cevap verdi.

DogeDesigner daha sonra resmi hesabından “Hey McDonald’s, Musk’tan gelen bu teklif hala açık” şeklinde bir tweet attı.

Gönderi Twitter’da çeşitli tepkiler aldı ve bazıları fast food zincirinin Dogecoin’i kabul etmeyi yeniden düşüneceğine dair iyimserliklerini ifade etti.

İlgili Haber
Son Dakika: Beyaz Saray'dan Kripto Para Bildirisi Yayınlandı! Bitcoin Tepki Veriyor!

Elon Musk’ın geçtiğimiz yıl Twitter’ı satın almasının ardından ani yükselişler sergileyen DOGE, bu kez Musk’ın Tweet’iyle birlikte herhangi bir yükseliş göstermedi.

DOGE fiyatında son yedi günde yaşanan değişiklikleri gösteren fiyat-zaman grafiği.

Musk kısa bir süre önce Twitter ismini Mr. Tweet olarak değiştirmişti. Bununla birlikte daha sonra yaptığı açıklamasında Twitter kuralları gereği ismini eski haline çeviremediğini söylemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları