Kripto HaberleriDogecoinElon Musk'tan Yeni Dogecoin Paylaşımı! "Dooooge"

Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Paylaşımı! “Dooooge”

Takip et

Dogecoin’e olan desteği ile ön plana çıkan Elon Musk yine Dogecoin’i pumpladı.

Bildiğiniz üzere Ethereum’daki işlem ücretlerinin yüksekliği pek çok perakende yatırımcının DeFi’ye olan ilgisini azaltıyor.

Bu noktada daha ucuz alternatif ağlara yönelen yatırımcılar, Ethereum’un sağladığı güven mekanizmasından yararlanamıyor.

Ethereum’un POW’dan POS’a geçişinin bu sorunları çözeceği belirtilse de, Ethereum 2.0 için hala net bir tarih olmadığını görüyoruz.

Coindesk, Ethereum’daki yüksek işlem ücretlerinin, DeFi’yi küçük yatırımcılar için erişilmez hale getirdiğine ilişkin makale yayınladı.

Bu makaleye yanıt veren Elon Musk, Dogecoin’i shillemeyi ihmal etmeyerek “Dooooge” yanıtını verdi.

Yüksek işlem ücretinden kaçmak isteyenleri Dogecoin’e yönlendiren Musk, Doge fiyatında da bir yükseliş yaşanmasına neden oldu.

Bitcoin’deki geri çekilme nedeniyle altcoinlerdeki risk iştahı düşük olsa da, Musk’ın paylaşımı sonrası Dogecoin %8 oranında yükseldi.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları