DogecoinHaberler

Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Paylaşımı!

Musk, Dogecoin'i anlatmaya devam ediyor.

Tesla CEO’su Elon Musk kişisel portföyünde olduğunu açıkladığı Dogecoin ile ilgili paylaşımlarına devam ediyor.

Musk, kripto paralar üzerinden zengin olma hayali kuran insanların bakış açılarının yanlış olduğunu ifade eden bir görsel paylaştı.

Görselde, “Bana ne söylemeye çalışıyorsun, Dogecoin ile çok fazla para kazanabilir miyim?” sorusuna “Hayır Neo, sana Dogecoin’in para olduğunu anlatmaya çalışıyorum” şeklinde yanıt verildiği görülüyor.

Bu görselde anlatılmak istenenin doğru olduğunu düşünen Musk, paylaşımına “ve sonunda” ifadesini ekledi.

Musk, daha önceki açıklamalarında da kendisine yöneltilen pumpçı-dumpçı suçlamalarını kabul etmediğini söylemişti.

Sosyal medyada dozu kaçan ve insanların farklı düşünmesine neden olan paylaşımlarını bir kenara bıraktığımızda Musk genel olarak kripto paraların geleceğin parası olduğunu her fırsatta dile getiriyor.

Musk’ın önceki açıklamalarından devletlerin ve mevcut finansal sistemin güvenilmez olduğunu bu nedenle de merkeziyetsiz paraların gelecekte çok daha popüler olacağını ve evrensel para birimleri haline geleceğini düşündüğünü biliyoruz.

Bu bağlamda Musk’ın son paylaşımının da kripto paralara geleceğin teknolojisi ve para birimleri olarak bakmanın daha sağlıklı olacağı mesajı verdiği görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu