Kripto HaberleriBitcoinEn Büyük Bitcoin Balinalarından Biri 360 Milyon Dolarlık BTC Sattı! Dump Sinyali...

En Büyük Bitcoin Balinalarından Biri 360 Milyon Dolarlık BTC Sattı! Dump Sinyali Mi?

Takip et

En büyük iki büyük kripto para Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hafta sonu başladığı yükselişi devem ettiriyor.

CoinGecko verilerine göre, son 24 saatte %7,3 artış yaşayan BTC 23,640 dolardan, %2,7 artış yaşayan ETH ise 1,582 dolardan işlem görüyor.

Yatırımcılar bu yükselişi BTC ve kripto piyasasının yükseliş trendine girmiş olabileceği olarak yorumlarken uzman isimler bu yükselişin boğa tuzağı olduğu konusunda yatırımcıları uyarıyor.

Bu bağlamda balinaların hareketlerini takip eden ve zamanda kripto yatırımcısı olan CryptoWhales Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

En büyük Bitcoin balinalarından birinin yüksek miktarda BTC sattığını ifade eden CryptoWhales, fiyatlardaki yükselişin boğa tuzağı olduğuna dikkat çekti.

CryptoWhales ayrıca balinaların daha fazla satış yapmasını beklediğini de belitti.

CryptoWhales’e göre, BTC’deki son yükseliş bir boğa tuzağı ve birçok balina BTC’lerini satarak kendilerine likidite sağlıyor.

“En büyük Bitcoin balinalardan biri BTC’lerini boşaltmak için acele ediyor. Bugün 361.686.300 dolarlık rekor bir satış yapıldı. Çok yakında çok daha fazlasının satılmasını bekliyorum.

Bu yükselişin bir boğa tuzağı olduğunu düşünüyorum. Bu balinalar için bir çıkış likiditesidir.

Seni uyarmadım deme. Bitcoin 10 bin doların altına düşecek.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları