BitcoinHaberlerBullish

Bullish, haberin piyasayı yükseliş yönlü etkilebileceğini gösterir.

Bearish, haberin piyasayı düşüş yönlü etkilebileceğini gösterir.

*Bu veriler, doğrudan yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

En Büyük Bitcoin Balinası Sinyali Verdi! Zirve Geçilecek Mi?

Bitcoin'de yeni ATH gelecek mi?

Dijital Currency Group’un (DCG) kurucusu ve CEO’su Barry Silbert’tan önemli bir sinyal geldi. Twitter’dan paylaşım yapan CEO, Bitcoin’de tüm zamanların zirvesinin yakın zamanda geçilebileceğini ima etti.

“Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında, Twitter çok can sıkıcı olacak” diyen CEO’nun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Peki bu paylaşımı bu kadar önemli kılan ne?

DCG, içerisinde Grayscale’in de olduğu büyük bir grup. Grayscale ise kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e ve kripto paralara açılan kapısı konumunda olan ve hali hazırda bünyesinde 650 bin Bitcoin tutan dev bir balina konumunda.

Bu kadar büyük bir fonun başında bulunan Silbert’ın açıklamalarının hafife alınmaması gerektiğine inanıyoruz.

Zira Silbert, bu tarz üstü kapalı mesajlar vermeyi seviyor. Benzer bir durumu Mayıs ayındaki büyük çöküşten sonrada görmüştük.

O tarihlerde birçok analist “bu sıradan bir düzeltme 100.000$ geliyor” derken Silbert, içeride kalan yatırımcıların uzun vadeli yatırımcı konumuna geldiğini ifade ederek düşüşün devam edeceğine dair üstü kapalı bir sinyal vermişti.

İlgili Haber  Grayscale Kurucusu Barry Silbert'a Göre Bitcoin'de Boğa Sezonu Bitti!

Bu paylaşım sonrası kripto paralarda 3 aylık düşüş trendi devam etti. Birçok altcoinin Mayıs ayındaki zirvesine henüz ulaşamadığını düşündüğümüzde hala içeride mahsur kalan pek çok yatırımcı var.

Silbert şimdilerde ise Bitcoin’de ATH’nin geleceğinin sinyalini veriyor. Yine haklı çıkacak mı zaman gösterecek.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu