Altcoin

En Büyük Ethereum Balinalarından İkisi Bu Altcoinden Yüklü Miktarda Alım Yaptı!

Son günlerin en çok konuşulan kripto paralarından biri olan ApeCoin, iki büyük Ethereum balinasının da radarına girdi.

Kripto para balinalarının hareketlerini inceleyen analiz platformu WhaleStats, iki büyük Ethereum balinasının yaklaşık 8.4 milyon dolara tekabül eden 600.000 Apecoin (APE) satın aldığını duyurdu.

En Büyük 10. ve 20. Ethereum Balinaları Yaklaşık Olarak 8.4 Milyon Dolarlık ApeCoin Satın Aldı

İlk satın alımı en büyük yirminci Ethereum balinası tarafından gerçekleştirilirken ikinci satın alım ise en büyük onuncu Ethereum balinası tarafından yapıldı.

Bilindiği üzere balina kavramı belirli bir kripto paradan büyük bir miktarda elinde bulunduran yatırımcılara deniyor.

Kripto para piyasasına çıkışı oldukça ses getiren yeni bir altcoin olan ApeCoin 17 Mart tarihinde dünyanın en popüler NFT koleksiyonlarından biri olan Bored Ape Yacht Club tarafından duyurulmuştu.

18 Mart tarihinde Binance borsasında 18 dolara kadar yükselen altcoinin fiyatı aynı gün içerisinde büyük bir düşüş yaşayarak 6 dolara kadar gerilemişti.

Oldukça dalgalı bir seyir izleyen kripto paranın fiyatı bunun ardından bu yazının yazıldığı anlardaki 13.91 dolara kadar yükseldi. ApeCoin tokenleri Bored Ape Yacht Club sahiplerine her bir NFT başına 10.000 adet olacak şekilde ücretsiz bir şekilde dağıtılmıştı.

Bored Ape NFT koleksiyonu NFT piyasasında son derece değerli olarak kabul ediliyor ve her birinin birkaç yüz bin dolar değere sahip olduğu biliniyor.

Kısa bir süre önce büyük bir müzik şirketi olan Universal Music Group Bored Ape #5537 NFT’sini satın almış ve bu NFT’nin oluşturacakları sanal müzik grubuna liderlik edeceğini açıklamışlardı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu