Kripto HaberleriBitcoinEn Fazla Bitcoin Kazandırdı

En Fazla Bitcoin Kazandırdı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son 2 haftada kazandıran yatırımlar arasında ilk sırada Bitcoin oldu. Yatırımının değerini bilen ve Bitcoin sahibi olan yatırımcı son 2 haftada dolar, Euro, altın benzeri yatırımlara oranla en fazla kar elde edilen yatırım olan Bitcoin’den çok iyi kazanç elde etti. 8.200 dolara kadar yükselmesi sonrasında bir anda ”neler oluyor?” dedirten Bitcoin, gerek yatırımcılara kazandırması, gerek bir anda şaşkınlıklara sebep olması ile daha fazla insanın Bitcoin almasında da etkili olmuştu

Bitcoin sahipleri son 2 haftada %20 rakamlarını aşan kar elde ederken, bu oranın büyük yatırımlarda daha düşük ama daha etkili olduğu belirtildi. Kripto para piyasasında yaşanan gelişmelerinde bu durumda etkisi olduğu, birçok kişinin yatırımını Ethereum ile Bitcoin’de tutmayı sürdürdüğü iddia edildi.

Güvenebileceğiniz Bir Yatırım Aracı

Bitcoin hem güvenilir olması, yatırımcılarının gerek kar elde etmek konusunda diğer yatırımlara oranla çok daha iyi olması dolayısı ile en fazla tercih edilen ve en nadir yatırımlardan bir tanesi. Kazandırmak konusunda da dünyanın en iyi yatırımları arasında ilk sıralarda bulunan yatırımlarından birisi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları