Kripto HaberleriHaberlerEn Zengin Kadın: Bitcoin'de Çok Zarara Uğradım

En Zengin Kadın: Bitcoin’de Çok Zarara Uğradım

Takip et

Güney Afrika’da en zengin kadınlarından Aga Wierzycka, kripto para yatırımlarından çok ciddi zarar ettiği ve kendisinin beklenmedik bir zarar ile karşı karşıya kaldığını açıkladı. Bir süre önce servetinin bir bölümü ile kripto para yatırımı yapmaya başladığını ancak işlerin beklediği gibi devam etmeyerek kendisini zarara uğrattığını açıklayan Güney Afrika’da en zengin kadınları arasında görülen Aga, kripto paraların kendisine gülmediğini ve yüzünün Bitcoin’den yana hiçbir zaman gülmeyerek aksine daha kötü sorunlar yaşadığını açıkladı.

Bitcoin fiyatındaki gelişmeler yatırımcıların hepsine kazanç garantisi vermiyor. Yatırımcıların ne kadar fazla serveti ve parası olursa olsun dikkatli yatırım yapması ve her zaman için kazanç elde etmelerinin mümkün olamayabileceği konusunda uyarılar var.

Kripto para birimi yatırımcılarının kısa sürede yüksek kazançlar elde etme istekleri zaman zaman böyle tradejilere dönüşürken, bazen ise beklenmedik kazançlar gündemde yer alabiliyor ve fiyatlar beklenenden daha iyi seviyeye yükselebiliyor.

Aga Wierzycka tarafından bu konuda kendisi kaybetmiş olsa da beraberinde milyonlarca insanın da kazanç elde ettiği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları