Kripto HaberleriHaberlerEnflasyon Rakamlarının Yükseldiği Bazı Ülkelerde Yatırımların Rotası Değişiyor

Enflasyon Rakamlarının Yükseldiği Bazı Ülkelerde Yatırımların Rotası Değişiyor

Takip et

Venezuela, Arjantin ve diğer birçok ülkede enflasyon krizleri sürüyor. Türkiye’de de enflasyon rakamları son dönemde daha düşük gelmeye başlamış olsa da gerçek enflasyonun çok yüksek olduğuna dair söylentiler sürekli olarak artıyor. Başkent Ankara yönetimi enflasyonu düşürecek planları sürdürürken, bu planların her zaman etkili olamadığı da açıkça biliniyor.

Yatırımcılar ise kısa ve uzun vadeli beklentilerinde özellikle bu dönemde çok ciddi enflasyon, döviz kuru ve diğer sorunlar dolayısı ile yatırımlar konusunda rotalarını daha güvenilir ve gizli olan Bitcoin’e çevirmiş durumdalar.

Özellikle Arjantin gibi ülkelerde Bitcoin bazı kısıtlamalar uygulanmasına rağmen oldukça fazla talep görüyor ve bu talepler her geçen gün daha fazla artıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları