AltcoinHaberler

Enjin (ENJ) Metaverse’e Odaklanıyor! 100 Milyon Dolarlık Yeni Fon Kuruldu!

Metaverse yatırımları artıyor.

Enjin kısa süre önce yaptığı bir duyuru ile metaverse alanındaki gelişimini hızlandırmak için 100 milyon dolarlık bir fon oluşturduğunu açıkladı.

Bugün yayınlanan duyuruda, Efinity Metaverse Fund adı verilen fonun, Enjin ekosistemindeki oyun ve NFT geliştiricilerini desteklemek için kullanılacağı ifade edildi.

Enjin’in hamlesi Facebook ve Microsoft’un Metaverse hamlesinin ardından geldi.

100 milyon dolarlık fonun Efinity ve Enjin ekosistemindeki projelerin gelişimi ve entegrasyonu için kullanılması beklenirken yapılan duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

“Ekosistem ortaklarımıza olan desteğimizi somutlaştırmak ve merkezi olmayan Metaverse’i gerçeğe dönüştürmek için 100 milyon dolar tutarında bir Efinity Metaverse Fonu oluşturduk.

Bu günlerde Metaverse her yerde.

Sosyal medya platformaları, medya kuruluşları ve Reddit gibi forumlar, Facebook’un Meta olduğu haberleriyle dolup taştı, ardından Microsoft’tan Electronic Arts’a kadar herkes Metaverse’i inşa etme veNFT’leri bu alana entegre etme planlarını duyurdu.

Enjin’de Metaverse’in merkezi olmaması gerektiğine inanıyoruz.

Bugün, 100 Milyon dolar tutarındaki bu fonu duyurmaktan gurur duyuyoruz.”

ENJ haber saatimiz itibariyle 3$’dan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu