HaberlerKripto Para

Enpara Kripto Paralar Hakkında Beklenen Açıklamayı Yaptı

Finansbank kuruluşu olan Enpara, düşük faiz oranları ve masraf miktarı sayesinde her geçen gün daha çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyor.

Finansbank kuruluşu olan Enpara, düşük faiz oranları ve masraf miktarı sayesinde her geçen gün daha çok sayıda kişi tarafından tercih ediliyor. Fiziken çalışan bankalara oranla çok daha az gideri olan Enpara müşterilerine kredi kartı ve banka kartı kullanımı imkanı sağlıyor. Aynı zamanda, internet üzerinden çeşitli alım satım işlemleri ile para transferleri de yapılabiliyor. Müşterilerine çok sayıda avantaj sağlayan Enpara, müşteri memnuniyeti odaklı politikaları, her gün ulaşılabilen müşteri destek hattı ve düşük faiz oranları sayesinde dünya çapında çok sayıda üyeye ulaşmış durumda.

Resmi Açıklama

Enpara müşterilerinden olan Burhan Bulut, hesabına erişimin kripto para satın alması nedeniyle engellendiğini iddia etti. Bunun üzerine şirketin resmi Twitter sayfası üzerinden bir açıklama paylaşıldı. Enpara resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre, kripto para alım satımı yapan müşterilerin hesaplarının bloke olduğu yönündeki iddialar asılsız. Bu hesaplara, Enpara tarafından erişimin engellendiğine yönelik çıkan haberler Enpara kullanıcılarında endişe yaratmıştı. Ancak, bu yönde çıkan haberler kesin bir dille yalanlandı. Enpara’nın bazı müşterilerinin hesaplarına blokaj uyguladığı yönündeki spekülasyonlar daha önce de farklı kişiler tarafından ortaya atılmıştı. Enpara yetkilileri, bu iddiaların doğruyu yansıtmadığına ilişkin açıklamayı gecikmeksizin yaparak, piyasadaki güven ortamının bozulmamasını sağlamaya çalışıyor. Yapılan açıklamada, müşterilerin hesaplarına diledikleri zaman ulaşabildiği ve kripto para alım satımı için hesaplarını kullanabildikleri bilgisi de paylaşıldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu