Kripto HaberleriEOSEOS Vakfı CEO'sundan Zehir Zemberek Açıklama!

EOS Vakfı CEO’sundan Zehir Zemberek Açıklama!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

EOS Vakfı CEO’su Yves La Rose, sanal bir etkinlikte yaptığı konuşmada son derece samimi itiraflarda bulundu.

Projenin lansmanından bu yana genel gidişattan duyduğu hayal kırıklığını dile getiren CEO, EOS projesini başarısızlık olarak nitelendirdi ve bunun “korkunç bir yatırımdan” başka bir şey olmadığını dile getirdi. Nitekim EOS, 2018’de 22,89 dolar ile zirveye ulaştığından bu yana %80,42 oranında değer kaybetti.

“EOS, mevcut haliyle bir başarısızlıktan ibaret!” diyen Yves La Rose, “Korkunç bir finans, zaman ve toplum yatırımı oldu. Gerçek şu ki birçok insan lekelenmiş itibarı sebebiyle artık EOS ile ilişkilendirilmek istemiyor.” diyerek yaşadığı hayal kırıklığını dile getirdi.

Rose, projenin başarısızlığını ise eski destekçisi Block.one’ı projeyi yürütmedeki beceriksizliği yüzünden suçluyor. Projeyi ayakta tutabilmek için yeni bir yol haritası çizdiklerini belirten Rose, “Yol haritası açısından EOSIO gelişimini desteklemek ve yönlendirmek için artık Block.one’a güvenemeyiz,” diyerek Block.one’ın kendisini olduğundan çok daha farklı tanıttığını ve bunun sahtekarlık anlamına geldiğini söyledi.

Bizi Bu 4 Marka Kurtarabilir

EOS’taki en büyük eksikliğin örnek alınacak ve her gün büyümek için çalışacak bir lider olduğunu belirten yönetici, kendilerini yeniden şaha kaldıracak şu 4 önemli destek olduğunu ifade etti: Audit+, Wallet+, Docu+ ve API markaları. Bunların hepsinin yeni bir yol haritasının temelini oluşturacak mavi bir kağıt sağlaması bekleniyor. Öte yandan EOS Vakfı CEO’su, VC firmaları ekosisteme yaklaşık 200 milyon dolar yatırım yapmayı düşündükleri için projeye yeni fonlar enjekte edilebileceklerini iddia etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Fud haber geldiyse mal toplanıyordur

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları