Ana SayfaBitcoinEski Coinbase Yöneticisi Bitcoin Ayı Piyasasının Yol Haritasını Açıkladı! Ne Zaman Bitecek?

Eski Coinbase Yöneticisi Bitcoin Ayı Piyasasının Yol Haritasını Açıkladı! Ne Zaman Bitecek?

Takip et

Eski Coinbase yönetim kurulu üyesi Tom Loverro Bitcoin’de ayı piyasasının nasıl devam edeceğine ve ne zaman biteceğine dair beklentilerini paylaştı.

2021 yılında Forbes’un en iyi 100 risk sermayedarından biri olarak tanınan Loverro’nun beklentileri şu şekilde:

“Kripto kışı geldi.

2021 yılına kadar Coinbase’deydim ve IVP için D serisini yönetiyordum.

2013’ten itibaren kripto döngüleri yaşıyorum. Burada bu kışın ne zaman biteceğine ve nasıl daha güçlü çıkacağına dair beklentilerimi paylaşacağım.

2022’de kripto daha da düşecek. 2023’te uzun zamandır beklenen bir umursamazlık gelene kadar çoğunlukla yatay ve aşağı yönlü olacak.

2023’ün 2. yarısında kripto makrosu gelişecek.

Pek çok VC ve kripto yatırımcısı 2020’deki Covid siyah kuğusu gibi bir toparlanma beklentisiyle ön yargılarının kurbanı oldu.

Bu ayı piyasası bir siyah kuğu değil, yükselen faiz oranlarının sonucudur.

Dolayısıyla bu yatırımcılar faiz oranları sabitlenene kadar zarar görecekler.

Kriptoda zirveden dibe inme tarihsel olarak 12 ay sürdü. Bu kalıbın tekrarlamasını bekliyorum. Zirve Kasım 2021’de görüldü.

Bu dip mevcut korku ve tiksinme aşamasında değil. Kayıtsızlık ve umursamazlık başladıktan sonra kripto artık manşetlere çıkmayacak ve turistler ayrılacak. Bu süreç aylar alacak.

İnsan psikolojisi bu zaman çizelgesini etkileyecektir. Kripto fiyat hareketi hala yenilik ve ivme arayan perakende yatırımcılar tarafından yönlendiriliyor.

Yani bu büyük bir hazırlanma ve düşünme zamanıdır.

Boğa piyasası sırasında teknik olarak borçları ödeyip ve sunucuların erimesini engelliyorsunuz.

Kışlar ise yenilikleri inşa etmek ve pazardan pay almak içindir.

Coinbase’de ürün inovasyonunu hızlandırmak için 2018/19 dönenimi kullandık. Zor kararlar aldık ancak sonunda daha güçlü çıktık.

Şimdi tavsiyem şu: Önümüzdeki 30-36 ayı atlatmak için yeterli nakitiniz olsun. Kripto dışı alanlara kaymamak için kriptoya inancınızı koruyun çünkü kripto her zamankinden daha büyük geri dönecek.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları