EthereumHaberler

Eski Facebook Yöneticisinden Dikkat Çeken Detay

Geçtiğimiz yıllarda Facebook firmasındaki görevinden ayrılan bir yönetici olan John Egan, İphone Editional’in satışa sunulduğunu duyurdu. Kendinin geliştirdiği bir Ethereum tabanlı bir aplikasyon olan İphone Editional, yüksek güvenlikli bir blockchain uygulamasıdır. Bu aplikasyon Ethereum sahiplerinin misli olmayan Token varlıklarının resimlerini oluşturmasına imkan veriyor. Misli olmayan Tokenler ( NFT’ler), Ethereum üzerinde yer alan kaydedilme işlemi gerçekleşmiş ve dijital sahiplik özelliğine sahip bir tür dijital koleksiyon olarak adlandırılıyor. Dolayısıyla İphone Editional uygulaması, Ethereum sahiplerinin akıllı telefonlar aracılığı ile yeni koleksiyonlar oluşturmasına imkan sağlıyor. John Egan resmi medya kanallarında İphone Editional aplikasyonunun piyasaya sürüldüğünün duyurusunu yaptıktan sonra da bir takım açıklamalarda bulundu

John Egan’ın Açıklamalarından Satırbaşları

Eski Facebook yöneticisi John Egan yaptığı açıklamalarda İphone Editional uygulamasının içeriği hakkında bilgiler verdi ve Ethereum sahipleri için oldukça fonksiyonel bir blockchain ve koleksiyon aplikasyonu olduğunu söyledi. John Egan basın mensuplarına verdiği demeçlerde ” İphone Editional uygulaması, kullanım açısından oldukça basittir. Kullanım rahatlığı ve güvenliği açısından oldukça kapsamlı bir uygulama olan Editional uygulaması, kullanıcıların herhangi bir içerik oluşturması kadar kolaydır. Bu uygulama Ethereum sahiplerinin smart telefonlarının kamerasıyla ya da fotoğraf albümüyle yeni NFT koleksiyonları oluşturulmasına olanak tanıyor. Burada önemli olan husus, NFT gibi koleksiyonlar sahip olunabilir eşyalar olduğundan, koleksiyonunun ne kadar basılabileceğini ayarlamaktır.” ifadelerini kullandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu