Kripto HaberleriAltcoinEski Goldman Sachs Yöneticisi Yükseliş Beklediği 6 Altcoini Açıkladı!

Eski Goldman Sachs Yöneticisi Yükseliş Beklediği 6 Altcoini Açıkladı!

Takip et

Real Vision’un kurucusu ve CEO’su Raoul Pal Twitter hesabından yaptığı paylaşımla uzun vadede büyük potansiyel gördüğü altcoin projelerini açıkladı.

En büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un tüm zamanların yeni en yüksek seviyesi olan 4.400$ seviyelerinin görülmesi tüm yatırımcıları heyecanlandırdı.

Yeni ATH’nin görülmesi ile birlikte, Ethereum’daki pozisyonların artık Bitcoin’den daha fazla olduğuna dikkat çeken Raoul Pal, şu anda ETH’de sorumsuzca long pozisyonunda” olduğunu hatta Ethereum’daki pozisyonuna kaldıraç eklediğini ifade etti.

Pal, ETH’deki işleminin “tüm hayatımın açık ara en büyük kişisel pozisyonu” olduğunu belirterek ETH’deki büyük hareketlerin ne zaman görülmesini beklediğini de söyledi.

“Şu anda sorumsuzca ETH’de long pozisyonundayım. Artık kaldıracım var. Bu tüm hayatımın açık ara en büyük kişisel pozisyonudur. Ethereum’daki büyük hareketlerin 6 ila 9 ay içinde gerçekleşmesini bekliyorum.”

Bir kullanıcı Raoul Pal’a ETH pozisyonunu sorduğunda “Bazen risk almak istersiniz. Bu durumda ödüllerin bu riski telafi edeceğini düşünmek gerekir.” diyerek riski almaya istekli olduğunu belirtti.

Eski Goldman Sachs yöneticisi, devam eden twitlerinde Bitcoin’e ve bir sürü başka kripto para birimine de sahip olduğunu açıkladıktan sonra kripto endüstrisinde gelecek vaat eden altcoinleri sıraladı.

Açıkçası BTC’ye ve bir sürü başka kriptoya da sahibim. Ancak bence gelecek, ederinden az fiyatlandırılan coinler olan “Rally, Chiliz, Dapper Labs, The Sandbox, Decentraland ve diğer metaverse ve sosyal token’lardadır.”

Onların uzun vadeli büyük yatırımlar olarak reklamını yapmıyorum. Bu şekildeki stratejik bahislerle hızlı kazançlar peşinde değilim, bu yüzden bir pump bekleyerek beni takip etmeyin.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları