EthereumHaberler

Eski Goldman Sachs Yöneticisinden Ethereum Açıklaması! ETH Rallisi Ne Zaman?

Ünlü yönetici Raoul Pal, takipçileri ile Ethereum tahminini paylaştı.

Dünyanın en büyük ikinci büyük kripto para birimi Ethereum, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,800 $’dan yaklaşık % 15’lik bir düzeltme yaşadı.

2 Kasım tarihli Ethereum analizimizde belirtilen destek bölgesine geldiğimiz görüyoruz. Bu bölge korunduğu sürece ETH analizimiz geçerlidir.

İlgili Haber
Ethereum'dan Yeni Rekor Geldi! Sıradaki Hedef Ne?

Yaşanan düzeltme sonrası 4,155 $ seviyelerinden işlem gören Ethereum’da yükseliş beklentisi devam ediyor.

Eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Ethereum’un yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi.


Kripto para tahminleri ile adından söz ettiren Pal, Ethereum’un yıl sonuna kadar %100- %300 arasında bir yükseliş beklediğini söyledikten sonra devam etti:

“Yaptığım tüm analizlere göre ETH’de yıl sonuna kadar %100 ile %300 arasında bir ralli olma olasılığı  yüksek görünüyor.

Tahminlerimden daha yüksek fiyatlar da görülebilir ancak hiçbir tahmin kesin değildir.”

Daha önceki tahminlerinde Ethereum’un Mart 2022’ye kadar 20.000 $’a ulaşacağını ifade eden Pal, Ekim ayı  itibariyle portföyünün % 5’ini Bitcoin’e , %70’ini ise Ethereum’a ayırdığını açıkladı.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu