Haberler

Eski Microsoft Mühendisi 10 Milyon USD Çalmakla Suçlandı: BTC’leri Kuzenim Hediye Etti!

Akıllara durgunluk veren yeni bir olay yaşandı.

Microsoft’ta yetkili bir mühendis olduğu ve geçmişte Microsoft bünyesinde görevlerde bulunduğu açıklanan Washington’da yaşayan 25 yaşındaki Ukraynalı bir vatandaş olan Volodymyr Kvashuk, 10 milyon dolardan daha fazla para çalmakla suçlanıyor.

Microsoft’un hediye kartları biriminde görev aldığı sırada milyonlarca dolarlık para çaldığı ve şirketin kasasından çalınan bu paralarla kendisine 1.7 milyon dolara göl evi, 160.000 dolara ise Tesla marka bir araç aldığı açıklanan 25 yaşındaki hırsızın vukuatlarının bunlarla sınırlı olmadığı açıklandı.

Banka hesaplarına 2.8 milyon dolardan daha fazla Bitcoin ile para çeken hırsızın, kara para aklama ve daha birçok suçunun olduğu, bu paraların kendisine bir akrabası tarafından hediye edildiğini iddia ettiği açıklandı. Ancak hırsızın 20 yıla kadar hapsinin istendiği bildirildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu