binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerEski Ripple Yöneticisi XRP'nin Geleceği Hakkında Konuştu: Boğa Görüyor Mu?

Eski Ripple Yöneticisi XRP’nin Geleceği Hakkında Konuştu: Boğa Görüyor Mu?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple’ın (XRP) eski geliştirici ilişkileri direktörü Matt Hamilton, ISO 20022 konusunda komplo teorileri yaydığı için toplulukla alay etmesine rağmen XRP için boğa eğilimli olduğunu ifade etti.

Ripple’ın Eski Yöneticilerinden Matt Hamilton, Yaptığı Açıklamasında XRP’nin Halen En İyi Ödeme Teknolojisi Olduğunu Söyledi

Bilindiği üzere XRP topluluğu son zamanlarda bugün başlayan ISO 20022’ye geçiş hakkında bir heyecan dalgası başlatmaya çalışıyor.

ISO 20022, çeşitli ödeme sistemleri arasındaki birlikte çalışabilirliği geliştirmeyi ve veri akışlarını iyileştirmeyi amaçlayan finansal kurumlar için bir mesajlaşma standardı.

XRP topluluğu, Ripple ve XRP’ye önemli ölçüde fayda sağlayacağını iddia ederek bu geçişi abartıyor.

İlgili Haber  Verilere Göre Balinalar Binance'ten Bu Altcoini Topluyor: Son İki Haftadır Çok Aktifler!

Bununla birlikte, ISO 20022 kripto paralardan bağımsız olup Ripple veya başka bir kripto para projesiyle doğrudan ilgili değil. Dolayısıyla, geçiş XRP’yi bazı insanların inandığı şekilde etkilemeyecek.

Geçtiğimiz Mart ayında Ripple’dan ayrılan Hamilton, topluluğun artık komplo teorileri için başka bir tarih bulacağına inanıyor. Hamilton, “Evet, bu bitmeyecek. Deliler sadece başka bir tarihe takılıp kalacaklar” şeklinde bir tweet attı.

Topluluğa yönelik eleştirilerine rağmen Hamilton, XRP Ledger’ın merkezi olmayan ödemeler için hala en iyi teknoloji olduğuna inandığını belirterek XRP’deki boğa eğilimini sürdürüyor:

“XRP Ledger’ın merkezi olmayan ödemeler yapmak için hala en iyi teknoloji olduğunu düşündüğüm için boğa eğilimindeyim.”

Matt Hamilton mevcut durumda bir diğer kripto para şirketi olan Protocol Labs bünyesinde danışman olarak çalışıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail