binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinVerilere Göre Balinalar Binance'ten Bu Altcoini Topluyor: Son İki Haftadır Çok Aktifler!

Verilere Göre Balinalar Binance’ten Bu Altcoini Topluyor: Son İki Haftadır Çok Aktifler!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Zincir üstü veriler incelendiğinde kripto para balinalarının son zamanlarda Chainlink (LINK) altcoininden biriktirdiği görülüyor.

Verilere Göre 30 Farklı Kripto Para Adresi Son İki Haftadır Aynı Altcoinden Biriktiriyor

Belki de aynı balinanın farklı adreslerini temsil eden ya da farklı balinalarda oluşan 30 kripto para cüzdanı son iki haftada Binance’ten 2.645.590 adet LINK tokeni biriktirdi.

Balinalardan biri 15 Mart tarihinde 2.44 milyon USDT ödeyerek 367.814 adet LINK altcoini satın aldı. Balina bu coinleri ortalama olarak 6.59 dolardan satın aldı.

Bu yazının yazıldığı anlarda LINK fiyatı 7.19 dolardan işlem görüyor. Söz konusu balina böylelikle son alımından yaklaşık olarak %10 kar elde etmiş durumda. Balinanın toplam kar miktarı 204.000 dolar civarında bulunuyor.

LINK fiyatında son bir haftada yaşanan gelişmeleri gösteren Coin Market Cap grafiği.

Aynı balinanın cüzdanındaki diğer tokenler incelendiğinde düşük miktarlarda Maker (MKR) ve OMG Network (OMG) içerdiği görülüyor.

2017 yılında kurulan Chainlink, küresel olarak bağlantılı akıllı sözleşmelere olanak tanıyan bir blok zinciri soyutlama katmanıdır.

İlgili Haber  Dev Balina Binance'te Bu Altcoine Yüklü Girdi: Tamamını Kilitledi!

Merkeziyetsiz bir oracle ağı aracılığıyla Chainlink, blok zincirlerinin harici veri akışları, olaylar ve ödeme yöntemleriyle güvenli bir şekilde etkileşime girmesine olanak tanıyarak karmaşık akıllı sözleşmelerin ihtiyaç duyduğu kritik zincir dışı bilgilerin gerektiği zaman ulaşılabilir olmasını sağlar.

Sergey Nazarov, Chainlink Labs’in kurucu ortağı ve aynı zamanda LINK altcoininin de kurucusu konumunda bulunuyor.

LINK fiyatı 10 Mayıs 2021’de 52 dolar ile tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesini görmüştü.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail