EthereumHaberlerKripto Para Madenciliği

Ethereum Madencileri Yeni Bir Rekora İmza Atmak Üzere!

Böyle devam ederse kazılan Ether miktarının 1.69'luk son rekor seviyesi kısa bir süre sonra aşılabilir.

Ether madencilerinin bir süredir biriktirdiği Ether miktarı neredeyse tüm zamanları (En yüksek seviye ekim ayında 1.69 milyon ETH’e ulaşmıştı.) aşacak düzeye gelmiş durumda. Sürekli maden biriktirme halinde olan madencilerin biriktirdiği Ether’ler hakkında konuşan kripto para veri platformu Santiment’in kurucu ismi Maksim Balashevich’e göre Ether madencilerinin devam eden Ether istifleme eylemleri, madencilerin büyük bir kısmının Ether’e olan güvenini kanıtlıyor.

Bilindiği gibi madencilik havuzlarındaki Ether miktarı geçtiğimiz yıl 1.52 milyon seviyesindeydi ve geçen 1 yıl içerisinde bu oranda yüzde 11’lik bir yükselme yaşandı. Son madencilik faaliyetlerine bakılırsa geçen ekim ayındaki 1.69 milyonluk rekorun da kısa bir süre sonra yeniden kırılması bekleniyor.

Bununla birlikte Ether ağındaki hashrate totali geçtiğimiz ekim ayından beri aşağı yukarı yüzde 19’luk bir gerileme kaydetti.

Toplam Ethereum (ETH) arzının yaklaşık 1.6 milyonunun Ether madencilerinin kontrolünde olduğunu bildiren Santiment, madencilerin yeni bir rekora imza attığını dile getirdi. Her ne kadar Ethereum (ETH) son birkaç aylık süreçte düşüş yaşamış olsa da madencilerin elindeki ETH miktarı istikrarlı bir artış göstermeye devam etti. Ocak ayı süresince yüzde 37 değer kazanan 2. en büyük kripto değer an itibarı ile 180 doların üzerinde işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu