Altcoin

Ethereum 1 ayın en düşüğünde!

Ethereum fiyatı son 1 ayın en düşük seviyesine indi. Ethereum fiyatı 30 gün içerisinde bir yükseldi, bir düştü derken bugün haber saatine göre 199 dolar ile işlem görüyor. Yatırımcılar için bir süredir zaten sorunlar yaşanmasına neden olan ve 2. sırasını geçtiğimiz haftalarda Ripple’a kısa süreli olarak kaptıran Ethereum, bu 30 gün içerisinde en düşük seviyeye inmesinin nedeni olarak birçok farklı etken gösterildi.

Bu etkenler arasında, gerek yatırımcıların talebinin azalması, gerek ise bir takım kripto para piyasasında yaşanan olumlu olumsuz gelişmelerden en fazla etkilenen kripto para birimi oldu.

Bitcoin dengede durdu

Bitcoin ise bu 30 günlük sürede en dengeli duran ve en iyi görünüm veren kripto para birimi oldu. Güçlendikçe diğer rakiplerine karşı daha fazla koz kazanan BTC’nin gelecek 30 günlük süre içerisinde ise kendi fiyatını nasıl belirleyecek olduğu ve neler ile karşı karşıya kalacak olduğu bilinmiyor.

  • Ethereum ve Bitcoin ile diğer kripto paralar arasında fiyat farkı hep vardı ve hep var olmaya devam edecek. Bunun çeşitli etki ve nedenleri bulunmakta.
Kripto para piyasasını anlık olarak https://www.bitcoinsistemi.com/kripto-para-anlik-fiyat/ adresinen takip edebilirsiniz.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu